Panely, LED osvětlení

 

SIGNALIZAČNÍ PANELY

Panely slouží k přehlednému zobrazení aktuálního stavu rozličných letadlových soustav a systémů, upozornění na stav provozních kapalin a kritický chod některých z nich. Tím dávají posádce ucelený přehled o stavu a letuschopnosti daného letadla. Parametry: napájecí napětí 28 VDC, rozsah provozních teplot -20 °C +55 °C. Instalovány jsou nejčastěji v pilotních kabinách. Navrhneme a vyrobíme signalizační panely pro použití (nejen) v letecké technice dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

OVLÁDACÍ PANELY

Panely slouží k přehlednému a intuitivnímu rozmístění ovládacích prvků, jako jsou páčkové a otočné přepínače, tlačítka a jejich krytky. Jednotlivé ovládací prvky a segmenty jsou popsány podsvícenými nápisy. Parametry: napájecí napětí 28 VDC, rozsah provozních teplot -20 °C +55 °C. Instalovány jsou nejčastěji v pilotních kabinách. Navrhneme a vyrobíme ovládací panely pro použití (nejen) v letecké technice dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

            Zvětšit obrázek...

 

LED OSVĚTLENÍ KABINY PILOTŮ A CESTUJÍCÍCH

Dodáváme komplexní řešení osvětlení pilotních kabin a kabin pro cestující. Osvětlovací systémy využívají technologie LED diod, které jsou připojeny do palubní sítě a intenzitu osvětlení lze jednoduše regulovat. Parametry: napájecí napětí 28 VDC, rozsah provozních teplot -50 °C +55 °C. Kompletní osvětlení může zahrnovat: nouzové osvětlení kokpitu, palubní desky i přístrojů, stropní a boční světla s vypínači nebo bez, světla spínané dveřmi, regulátor LED a tělesa pro osvětlení kabiny cestujících. Navrhneme a vyrobíme osvětlovací systémy pro použití (nejen) v letecké technice dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

75900

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2024 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.

Najdete nás na palubácha v průmyslovém areálu BUSINESS CENTRUM MIKROTECHNA

Let L 410 NG
Let L 410 UVP E20
Evektor EV-55 Outback
Aero L-39 NG
Aero L-39 Albatros
Aero L-159 ALCA
Zlin Z 143 / 243
Grob G 120TP
Extra EA-200
PZL-130 Orlik
PZL W-3A Sokół
PZL SW-4 Puszczyk