Panely, LED osvětlení a další příslušenství

 

SIGNALIZAČNÍ PANELY

Panely slouží k přehlednému zobrazení aktuálního stavu rozličných letadlových soustav a systémů, upozornění na stav provozních kapalin a kritický chod některých z nich. Tím dávají posádce ucelený přehled o stavu a letuschopnosti daného letadla. Napájecí napětí je 28 V. Provozní teploty: -20 °C až +55 °C. Instalovány jsou nejčastěji v pilotních kabinách. Vyvíjíme a dodáváme signalizační panely přesně dle požadavků zákazníka.

 

OVLÁDACÍ PANELY

Panely slouží k přehlednému a intuitivnímu rozmístění ovládacích prvků, jako jsou páčkové a otočné přepínače, tlačítka a jejich krytky. Jednotlivé ovládací prvky a segmenty jsou popsány podsvícenými nápisy. Napájecí napětí je 28 V. Provozní teploty: -20 °C až +55 °C. Instalovány jsou nejčastěji v pilotních kabinách. Vyvíjíme a dodáváme ovládací panely přesně dle požadavků zákazníka.

            Zvětšit obrázek...

 

LED OSVĚTLENÍ KABINY PILOTŮ A CESTUJÍCÍCH

Dodáváme komplexní řešení osvětlení pilotních kabin a kabin pro cestující. Osvětlovací systémy využívají technologie LED diod, které jsou připojeny do palubní sítě a intenzitu osvětlení lze jednoduše regulovat. Napájecí napětí je 28 VProvozní teploty: -20 °C až +55 °C. Kompletní osvětlení může zahrnovat: nouzové osvětlení kokpitu, palubní desky i přístrojů, stropní a boční světla s vypínači nebo bez, světla spínané dveřmi, regulátor LED a tělesa pro osvětlení kabiny cestujících. Vyvíjíme a dodáváme osvětlovací systémy přesně dle požadavků zákazníka.

 

MAPOVÝ STOLEK S LED OSVĚTLENÍM PRO L-410/420

Pro letoun L-410/420 dodáváme mapový stolek typu F0080922. Jeho konstrukce umožňuje jednoduchou instalaci na berany řízení letounu. V horní části stolku je kryt s klipsnou pro uchycení potřebných dokumentů. Pro větší dokumenty lze plochu stolku rozšířit pomocnými výsuvnými držáky. Stolek je osvětlen technologií LED s regulovatelnou intenzitou světla. Stolek je schválen pro použití na letounech L-410/420. Napájecí napětí je 28V. Provozní teploty: -40 °C až +80 °C. Vyvineme a dodáme obdobné příslušenství na jakýkoliv typ letounu přesně dle požadavků zákazníka.

46884

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2021 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.

Najdete nás na palubách

Let L 410 NG
Let L 410 UVP E20
Evektor EV-55 Outback
Aero L-39 NG
Aero L-39 Albatros
Aero L-159 ALCA
Zlin Z 143 / 243
Grob G 120TP
Extra EA-200
PZL-130 Orlik
PZL W-3A Sokół
PZL SW-4 Puszczyk