Rychloměry

 

3 PALCOVÝ RYCHLOMĚR - LUN 1106

Přístroj je určený pro použití v letadlech k indikaci rychlosti letu vůči vzduchu, vztažené k MSL. V ostatních letových hladinách indikuje rychlost odpovídající dynamickému tlaku vzduchu. Rychloměrná krabice se působením rozdílu celkového a statického tlaku vzduchu deformuje, její průhyb se přenáší na ručku, která se otáčí proti pevnému číselníku. Tento tlak je indikován v jednotkách rychlosti letu (kts, mph, km/h). Přístroj se vyrábí pro různé rozsahy rychlosti, maximálně však do 300 kts (600 km/h). Číselník může být upraven dle požadavků zákazníka. K dispozici je i provedení s osvětleným ciferníkem (napájecí napětí: 5, 14, 28 VDC - dle požadavku zákazníka). Přístroj plní požadavky a metodiky předpisů TSO – C2d a RTCA/DO – 160C. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

3 PALCOVÝ RYCHLOMĚR - LUN 1116

Přístroj je určený pro použití v letadlech k indikaci rychlosti letu vůči vzduchu, vztažené k MSL. V ostatních letových hladinách indikuje rychlost odpovídající dynamickému tlaku vzduchu. Rychloměrná krabice se působením rozdílu celkového a statického tlaku vzduchu deformuje, její průhyb se přenáší na ručku, která se otáčí proti pevnému číselníku. Tento tlak je indikován v jednotkách rychlosti letu (kts, mph, km/h). Přístroj se vyrábí pro různé rozsahy rychlosti, maximálně však do 200 kts (400 km/h). Číselník může být upraven dle požadavků zákazníka. K dispozici je i provedení s osvětleným ciferníkem (napájecí napětí: 5, 14, 28 VDC - dle požadavku zákazníka). Přístroj plní požadavky a metodiky předpisů TSO – C2d a RTCA/DO – 160C. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

3 PALCOVÝ RYCHLOMĚR - LUN 1107

Přístroj je určený pro použití v letadlech k indikaci rychlosti letu vůči vzduchu, vztažené k MSL. V ostatních letových hladinách indikuje rychlost odpovídající dynamickému tlaku vzduchu. Rychloměrná krabice se působením rozdílu celkového a statického tlaku vzduchu deformuje, její průhyb se přenáší na ručku, která se otáčí proti pevnému číselníku. Tento tlak je indikován v jednotkách rychlosti letu (kts, mph, km/h). Přístroj se vyrábí pro různé rozsahy rychlosti, maximálně však do 200 kts (400 km/h). V přístroji je zabudovaný systém signalizace pádové rychlosti letadlaČíselník může být upraven dle požadavků zákazníka. K dispozici je i provedení s osvětleným ciferníkem (napájecí napětí: 5, 14, 28 VDC - dle požadavku zákazníka). Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

3 PALCOVÝ RYCHLOMĚR - LUN 1114

Přístroj je určený pro použití v letadlech k indikaci rychlosti letu vůči vzduchu, vztažené k MSL. V ostatních letových hladinách indikuje rychlost odpovídající dynamickému tlaku vzduchu. Rychloměrná krabice se působením rozdílu celkového a statického tlaku vzduchu deformuje, její průhyb se přenáší na ručku, která se otáčí proti pevnému číselníku. Tento tlak je indikován v jednotkách rychlosti letu (kts, mph, km/h). Přístroj se skládá z ukazatele indikované rychlosti a ukazatele maximální provozní rychlosti letadla (Vmo - nastavuje se dle požadavku zákazníka), který je závislý na barometrické výšce letu. Lze dodat i provedení se systémem signalizace dosažení Vmo. Rychloměr se vyrábí pro různé rozsahy rychlosti, maximálně však do 300 kts (600 km/h). Číselník může být upraven dle požadavků zákazníka. K dispozici je i provedení s osvětleným ciferníkem (napájecí napětí: 5, 14, 28 VDC - dle požadavku zákazníka). Přístroj plní požadavky a metodiky předpisů TSO-C46a a RTCA/DO – 160C. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

3 PALCOVÝ RYCHLOMĚR S MACHMETREM - LUN 1170

Přístroj je určený pro použití v letadlech s maximální rychlostí do 700 kts (1200 km/h) a s dostupem 45 000 ft (15 000 m). Měří indikovanou a skutečnou rychlost v rozsahu 70 - 700 kts nebo 100 - 1200 km/h a hodnoty Machova čísla v rozsahu 0,50,9 M. Při dosažení rychlosti Mach 1 (různé dle provedení) a při poklesu rychlosti na hodnotu rychlosti (různé dle provedení – 1 až 3 signály) se uvede do činnosti signalizační zařízení. Indikovaná rychlost je zobrazována velkou ručkou, skutečná rychlost tenkou ručkou a Machovo číslo žlutou ručkou ve výseku v číselníku. Přístroj lze vybavit dalšími až třemi různými signály indikované rychlostiČíselník může být upraven dle požadavků zákazníka. K dispozici je i provedení s osvětleným ciferníkem (napájecí napětí: 5, 14, 28 VDC - dle požadavku zákazníka). Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

Přístroj je dostupný i v provedení bez číselníku poskytujícím signalizaci dosažených rychlostí. Při dosažení předem definované rychlosti dojde k sepnutí nebo rozepnutí signalizačního obvodu. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

     

 

3 PALCOVÝ SIGNALIZÁTOR RYCHLOSTI - LUN 1173

Přístroj je určený pro použití v letadlech k signalizaci dosažených rychlostí. Při dosažení předem definované rychlosti dojde k sepnutí nebo rozepnutí signalizačního obvodu. Přístroj se vyrábí pro různé rozsahy rychlosti, maximálně však do 300 kts (600 km/h). Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

75900

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2024 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.

Najdete nás na palubácha v průmyslovém areálu BUSINESS CENTRUM MIKROTECHNA

Let L 410 NG
Let L 410 UVP E20
Evektor EV-55 Outback
Aero L-39 NG
Aero L-39 Albatros
Aero L-159 ALCA
Zlin Z 143 / 243
Grob G 120TP
Extra EA-200
PZL-130 Orlik
PZL W-3A Sokół
PZL SW-4 Puszczyk