Pitot-statické systémy

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1154 (navržená pro UAV systémy)

Trubice (jedna z nejmenších a nejlehčích na trhu) je určena pro spolehlivé snímání celkového a statického tlaku v oblasti subsonických rychlostí (do 90 kts). Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách může být trubice vybavena elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

  • výstupy: celkový a statický tlak
  • délka: 150 mm, průměr: 12 mm
  • hmotnost: pod 30 g (bez držáku)
  • vyhřívání: až 6W (1.2A, 5V)
  • vylepšený systém odvodnění

 

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1152

Trubice je určena pro spolehlivé snímání celkového a statického tlaku v oblasti subsonických rychlostí (do 380 kts). Vnější povrch mosazného těla je lakovaný, výstupy se nachází v zadní části. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách může být trubice vybavena elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Jedná se o ověřené řešení pro letadlavrtulníky i pro UAV & UAM systémy. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

Trubice je dostupná i v provedení s ochranou proti přehřátí.

 

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1150

Trubice je určena pro spolehlivé snímání celkového a statického tlaku až do oblasti transsonických a supersonických rychlostí. Vnější povrch mosazného těla je poniklován a vyleštěn, výstupy se nachází v zadní části. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách je trubice vybavena elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1153

Trubice je určena pro spolehlivé snímání celkového a statického tlaku až do oblasti transsonických a supersonických rychlostí. Vnější povrch mosazného těla je poniklován a vyleštěn, výstupy se nachází v zadní části. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách je trubice vybavena elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Typ LUN 1153 se liší od LUN 1150 dvěma řadami snímacích otvorů a zdvojeným potrubím statického tlaku. To umožňuje připojení většího počtu přístrojů na statický systém. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1162

Trubice je určena pro spolehlivé snímání celkového a statického tlaku až do oblasti transsonických a supersonických rychlostí. Vnější povrch mosazného těla je poniklován a vyleštěn, výstupy se nachází v zadní části. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách je trubice vybavena elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Trubice má dvě řady snímacích otvorů a zdvojené potrubí statického tlaku. To umožňuje připojení většího počtu přístrojů na statický systém. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

PITOTOVA TRUBICE - LUN 1157

Trubice je určena pro spolehlivé snímání celkového tlaku až do oblasti transsonických rychlostí. Vnější povrch mosazného těla je poniklován a vyleštěn, výstup se nachází v horní části držáku. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách může být trubice vybavena elektrickým vyhříváním s automatickou regulací maximální teploty eliminujícím riziko vzniku námrazy. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

SNÍMAČ STATICKÉHO TLAKU - LUN 1155

Snímač je určen pro spolehlivé snímání statického tlaku (jednoduchý výstup). Vnější povrch je poniklován a vyleštěn, výstupy se nachází v zadní části. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách může být snímač vybaven elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

SNÍMAČ STATICKÉHO TLAKU - LUN 1156

Snímač je určen pro spolehlivé snímání statického tlaku (dvojitý výstup). Vnější povrch je lakovaný, výstupy se nachází v zadní části. Pro zajištění funkce i při letech v nepříznivých povětrnostních podmínkách může být snímač vybaven elektrickým vyhříváním eliminujícím riziko vzniku námrazy. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

75900

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2024 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.

Najdete nás na palubácha v průmyslovém areálu BUSINESS CENTRUM MIKROTECHNA

Let L 410 NG
Let L 410 UVP E20
Evektor EV-55 Outback
Aero L-39 NG
Aero L-39 Albatros
Aero L-159 ALCA
Zlin Z 143 / 243
Grob G 120TP
Extra EA-200
PZL-130 Orlik
PZL W-3A Sokół
PZL SW-4 Puszczyk