Tlakoměry a spínače

 

2 PALCOVÝ DVOJNÁSOBNÝ TLAKOMĚR - LUN 1446

Letecký přístroj určený k přímému měření tlaku hydraulické kapaliny na letadlech. Může být umístěn na vnitřní straně potahu trupu nebo na palubní desce. Na číselníku mají oba tlakoměry vlastní stupnici s maximálním tlakem v horní části a nulovou hodnotu v dolní části přístroje. Rozsah přístroje je 2x6 Mpa. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

2 PALCOVÝ DVOJNÁSOBNÝ TLAKOMĚR - LUN 1444

Letecký přístroj určený k přímému měření tlaku hydraulické kapaliny na letadlech. Může být umístěn na vnitřní straně potahu trupu nebo na palubní desce. Na číselníku mají oba tlakoměry vlastní stupnici s maximálním tlakem v horní části a nulovou hodnotu v dolní části přístroje. Rozsah přístroje je 2x20 Mpa. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

SIGNALIZÁTOR TLAKU DIFERENČNÍ - LUN 1491

Membránový přístroj s mžikovým spínačem určený pro použití v letadlech pro signalizaci dosažení tlakového spádu kapalin (letecký petrolej, olej, atd.) motorů a energetických jednotek. Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

 

TLAKOVÝ SPÍNAČ - LUN 1492

Stavebnicový přístroj s mžikovým spínačem určený pro použití v letadlech pro spínání, vypínání nebo přepínání elektrických obvodů při dosažení předepsané hodnoty tlaku v pneumatických nebo hydraulických soustavách. Pracovními médii mohou být všechny druhy leteckých paliv a olejů (které nejsou agresivnější než voda), hydraulické kapaliny (odpovídající MIL-H5606F) a plyny (nesmí být agresivnější než vzduch). Tento produkt může být upraven dle konkrétních požadavků zákazníka. Neváhejte nás kontaktovat s vaší poptávkou.

 

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2024 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.

Najdete nás na palubácha v průmyslovém areálu BUSINESS CENTRUM MIKROTECHNA

Let L 410 NG
Let L 410 UVP E20
Evektor EV-55 Outback
Aero L-39 NG
Aero L-39 Albatros
Aero L-159 ALCA
Zlin Z 143 / 243
Grob G 120TP
Extra EA-200
PZL-130 Orlik
PZL W-3A Sokół
PZL SW-4 Puszczyk