Pitot-statické trubice

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1152

Je určena pro snímání celkového a statického tlaku na letadle, které jsou potřebné pro určení letové rychlosti, výšky a dalších důležitých veličin. Trubice je opatřena elektrickým vyhříváním, což eliminuje riziko vzniku námrazy při letu za nepříznivých povětrnostních podmínek. Vhodná pro použití do maximální letové rychlosti 380 kts (700 km/h).

 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1150

Je určena pro snímání celkového a statického tlaku na letadle, které jsou potřebné pro určení letové rychlosti, výšky a dalších důležitých veličin. Trubice je opatřena elektrickým vyhříváním, což eliminuje riziko vzniku námrazy při letu za nepříznivých povětrnostních podmínek. Vhodná pro použití ve vysokých podzvukových a nadzvukových rychlostech.


 

PITOT-STATICKÁ TRUBICE - LUN 1153

Je určena pro snímání celkového a statického tlaku na letadle, které jsou potřebné pro určení letové rychlosti, výšky a dalších důležitých veličin. Trubice je opatřena elektrickým vyhříváním, což eliminuje riziko vzniku námrazy při letu za nepříznivých povětrnostních podmínek. Typ LUN 1153 se liší od LUN 1150 dvěma řadami snímacích otvorů a zdvojeným potrubím statického tlaku. To umožňuje připojení většího počtu přístrojů na statický systém. Vhodná pro použití ve vysokých podzvukových a nadzvukových rychlostech.

 

SNÍMAČ STATICKÉHO TLAKU - LUN 1156

Je určen pro snímání statického tlaku na letadle, který je potřebný pro určení letové rychlosti, výšky a dalších důležitých veličin. Snímač je opatřen elektrickým vyhříváním, což eliminuje riziko vzniku námrazy při letu za nepříznivých povětrnostních podmínek. Povrchová úprava a barva dle požadavků zákazníka.

46880

Úvod | Nahoru | Tisk

© 2021 MIKROTECHNA PRAHA a.s. All rights reserved.

Najdete nás na palubách

Let L 410 NG
Let L 410 UVP E20
Evektor EV-55 Outback
Aero L-39 NG
Aero L-39 Albatros
Aero L-159 ALCA
Zlin Z 143 / 243
Grob G 120TP
Extra EA-200
PZL-130 Orlik
PZL W-3A Sokół
PZL SW-4 Puszczyk